از همه دوستان و عزيزاني كه قصد دارند پرسش‌هاي خود را مطرح كنند خواهش مي‌كنم قبل از اعلام پرسش خود به موارد زير حتماً‌ توجه نمايند:

  1. لطفاً قبل از طرح سؤال خود، يكبار سؤالات مطرح‌ شده قبلي و پاسخ آنها را مرور نموده و مطالعه نمايند. سؤالات تكراري پاسخ داده نمي‌شوند.

  2. اگر در ارتباط با تشك خريداري شده خود مشكل يا پرسشي داريد لطفاً فقط با بخش خدمات پس از فروش شركت به شماره 77442345 تماس گرفته و موارد خود را مطرح نماييد.

  3. درمورد قيمت تشك‌ها و محصولات رويا نيز لطفاً به بخش فروشگاه آنلاين رويا مراجعه كنيد و قيمت محصول مورد نظر خود را از آنجا پيدا نماييد.


bullet نام:
bullet پرسش: نمایندگی تشک رویا در بوشهر کیه

bullet پاسخ: عاملین فروش ما در بوشهر آقایان:
محمد هرمزی نژاد به آدرس: بوشهر خيابان شهيد مطهري جنب پمپ بنزين فروشگاه رضا و تلفن: 3531177-0771
سیامک سبحانی به آدرس: بوشهر خيابان يادگار امام ساختمان وفا فروشگاه مبل آرين و تلفن: 2520224-0771

bullet پرسش: فرق تشک طبی باتشک رویا 10 چیست

bullet پاسخ: تشکی به نام طبی در حال حاضر نداریم. تشک رویا مدیکال و تشک رویا 10 در گروه اسفنجی قرار دارند. تشک رویا 10 به دلیل استفاده از اسفنج ریباند (فشرده شده) از تشک طبی سفت‌تر است.

bullet پرسش: سلام.لطفا عاملین فروش در اهواز رو هم معرفی کنید.با تشکر.

bullet پاسخ: عاملین فروش ما در اهواز آقایان:
مسعود مریدیان به آدرس: اهواز خيابان امام شرقي نبش مولوي پلاك 15 فروشگاه پريران و تلفن: 2239494-0611
محمدطاهر صفاریان به آدرس: هواز خيابان شريعتي خيابان شهيد آهنگري بين سعدي و حافظ پلاك 109 فروشگاه صفاريان و تلفن: 2221799-0611

bullet نام: حامد
bullet پرسش: سلام من محصولات رویا رو در شهرستان می فروشم آیا فروشگاه من عاملیت فروش رویا محسوب میشه در مورد گارانتی اگر محصولی خراب شد شرکت جوابگو میشه

bullet پاسخ: تمام عزیزانی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم محصولات ما را به فروش می‌رسانند،  به نوعی عاملین فروش شرکت محسوب می شوند. تنها انتظار شرکت از شما و سایر عزیزانی که محصولات رویا را در سطح شهرهای خود به فروش می رسانند این است که اطلاعات خود را از محصولات رویا کامل کنند،‌ در زمان فروش، به مشتری اطلاعات صحیح بدهند. ملاک آنها ارائه محصول مناسب به مشتری باشد نه صرفاً فروش تشک. در بیشتر مواقع  انتخاب اشتباه مشتری به دلیل عدم آگاهی آنها از تشک مناسب اتفاق می افتد. انتخاب نهایی با مشتری است و مسئولیت انتخاب نیز با خود اوست اما مهم این است که فروشندگان محصولات ما  در انتخابات اشتباه مشتریان نقشی نداشته باشند.
همه محصولات رویا دارای یک دوره ضمانت کیفیت هستند که اگر در آن دوره زمانی، محصول دچار نقص فنی شود، بله شرکت پاسخگو خواهد بود. مشتریان عزیز می توانند با واحد خدمات فنی شرکت تماس حاصل کرده و مشکل خود را مطرح نمایند. شرکت بعد از احراز مشکل پرونده بازدید تشکیل داده و اگر در مرحله بازدید مشکل فنی محرز شد محصول جهت تعمیر به کارخانه ارجاع خواهد شد.

bullet پرسش: مزایا و معایب فنر منفصل نسبت به فنر یکپارچه چیست؟

bullet پاسخ: بکار بردن عبارات مزایا و معایب برای مقایسه این دو گروه محصول درست نیست. ما فقط می توانیم این دو گروه و تفاوت‌های آنها را برای شما برشمریم. تمام تشک‌های رویا در هر گروه با بالاترین کیفیت تولید و عرضه می شود.
 گروه تشک‌های فنر منفصل به دلیل استفاده از فنر‌های پاکت شده جدا از هم جزء دسته تشک‌های نرم قرار می‌گیرند. با جابجا شدن بدن روی تشک‌های این گروه، فنرهای تشک در محل فشارهای وارده جابجا شده و ارتعاش به سطح تشک منتقل نمی شود از این رو در تخت‌های دونفره به خصوص، فرد کناری متوجه حرکت فنرهای تشک نمی شود. مکانیزم تولید فنرهای منفصل (پاکتی) و تعداد لایه‌های بکاررفته در ساختمان تشک‌های این گروه، آنها را در زمره بهترین و البته گرانترین تشک‌های رویا قرار داده است. اگر شما دوست داشته باشید بر بستر نرم بیارامید، این گروه تشک برای شما بسیار مناسب خواهد بود.
 گروه فنر متصل (یکپارچه) به دلیل بافته شدن فنرها در کنار هم قاعدتاً محکم‌تر بوده و جزء دسته تشک‌های تقریباً سفت به شمار می آیند. البته باز به دلیل به هم وصل بودن فنرها در زمان حرکت، ارتعاش ناشی از غلت زدن به کل سطح تشک منتقل می شود. تشک‌های رویا 4 الی رویا 9 و تشک‌های کودک و نوجوان در این گروه قرار دارند. در این گروه رویا 5 سفت‌ترین را تشکیل می دهد، رویا 4 به دلیل استفاده از الیاف بیشتر در سطح تشک کمی نرم‌تر از رویا 5 است. میزان سفتی تشک‌های بعد از رویا 5 به ترتیب بالا رفتن نمره ، به دلیل کاهش تعداد لایه‌های قرار گرفته روی فنر و یا کاهش ضخامت فنر، کمتر می شود و به تبع آن  قیمت تشک نیز کاهش می‌یابد.

bullet نام:
bullet پرسش: آیا تشک طبی فنری به نسبت تشک طبی برای کمر و ... ضرر دارد؟ و تشک طبی بهتر است؟

bullet پاسخ: ما تشکی با هویت طبی فنری نداریم. در بین مشتریان محترم چون تشک رویا 5 در گروه فنری سفت‌ترین است و از طرفی تشک سفت را تشک طبی می‌دانند، این مدل تشک  به عنوان تشک طبی فنری معروف شده است. همچنین اگر منظور شما از تشک طبی تشک سفت است ما در گروه اسفنجی دو نوع تشک سفت داریم که یکی با نام رویا 10 و دیگری با نام رویا مدیکال تولید و عرضه می شوند. که از بین این دو رویا 10 سفت‌تر نیز هست. اما اینکه آیا تشک اسفنجی و سفت مناسب شماست یا تشک فنری سفت برای کمر مناسبتر است را باید از یک پزشک متخصص سؤال بفرمایید، به عادات خواب خودو علاقمندی خود به آرامیدن بر بستر سفت یا نرم مراجعه کرده و دست به انتخاب بزنید.

bullet نام: مهدی
bullet پرسش: با سلام.لطفا راهنمایی در مورد خرید تشک برای کودک چهارساله ام که از چه نوع استفاده کنم حالت طبی داشته باشد یا فنری .یا هردوی انها در یک تشک باشد ونماینده فروش در شهر یاسوج چه کسی است

bullet پاسخ: برای کودک چهار ساله هم تشک کودک و هم تشک نوجوان به صورت استاندارد تولید می‌شود. هر دوی این تشک‌ها در گروه فنری قرار دارند. تصمیم‌گیری در مورد اینکه تشک سفت برای فرزند شما مناسب است یا نرم. اینکه از گروه اسفنجی تشک سفت مدیکال را انتخاب کنید یا از گروه فنری یا گروه فنر منفصل (تشک‌های نرم) یکی را انتخاب کنید،  به عهده شماست. چون کاملاً سلیقه شما در اینجا تعیین کننده است . اما توجه داشته باشید که تشک‌های اسفنجی و فنر منفصل ما از ابعاد 90*200 شروع می شود و امکان تولید سفارشی آنها در ابعاد خاص وجود ندارد.

bullet نام: سعید
bullet پرسش: اگر ادرار تشک را خیس کند چگونه انرا بشوییم

bullet پاسخ: دوست عزیز به طور کلی امکان شستشوی هیچ نوع تشکی به دلیل استفاده از الیاف و لایه‌های مختلف وجود ندارد.  توصیه اکید ما به مشتریان محترم که برای فرزند یا سالمندان خود که دچار مشکل تکرر ادرار هستند،   تشک خریداری می‌کنند استفاده از پد محافظ تشک است که از یک لایه لمینتی ضد نفوذ آب تشکیل شده و رویه آن هم شبیه رویه تشک است و قابل شستشو می‌باشد. برای شما نیز پیشنهاد اول ما خرید و استفاده از پد محافظ تشک است . اما تنها در موارد خیلی خاص اگر شما مجبور به تمیز کردن رویه تشک هستید فقط می‌توانید با دستمالی که با کف شامپو فرش نمناک شده است ( دقت کنید نباید دستمال خیس باشد) محل لک و زردی را پاک کرده، تشک را در فضای باز قرار دهید تا کاملاً خشک خشک کردد. باقی ماندن هرگونه نم در تشک، بوی نامطبوع و زردشدگی را باعث خواهد شد و چه بسا شکل تشک شما بسیار بدتر از زمان قبل از تمیز کردن آن شود.

bullet پرسش: سلام. من می خواهم که تشک مبل دو نفره را از نمایندگی شهر قزوین تهیه کنم که گفتند فقط یک نفره وجود دارد ولی در وبسایت شما هر دو را موجود اعلام کرده اید. لطفا قیمت و ابعاد و شرایط تهیه تشک مبل دو نفره را اعلام بفرمایید.

bullet پاسخ: دوست عزیز متأسفانه در حال حاضر ابعاد دونفره تولید نمی شود. بابت تذکر شما نیز سپاسگزارم در صفحه محصولات مورد اصلاح شد.

bullet نام:
bullet پرسش: سلام من از فروشگاه اینترنتی شما خرید کردم زمان تحویل چه مدت بعد از خرید اینترنتی است؟

bullet پاسخ: همانطور که در راهنمای خرید اینترنتی آمده است، در تهران 48 ساعت کاری و در شهرستان حداکثر یک هفته کاری زمان ارسال کالا می‌باشد.

bullet نام: راعی
bullet پرسش: سلام میخواستم درخواست نمایندگی کنم تو شهرستان ساری دارای 2فروشگاه .در صورت پاسخ وسوال واطلاعات بیشتر به آدرس جیمیلم مراجعه کنید.ممنون.

bullet پاسخ: لطفا جهت درخواست عاملیت فروش با واحد فروش دفتر تماس حاصل بفرمایید.

bullet نام: میترا
bullet پرسش: وزن همسر من 100کیلو وخودم 62 کیلو است سه سال قبل تشک مدل ارام راتهیه کردیم.اکنون برای خرید تشک جدید شما کدام مدل را به ما پیشنهاد میکنین. گودی کمر وکمردردنیز دارم وروی جای سفت که میخوابم استخوانهای پهلوی لگنم درد میگیرد.تشک قبلی مشکل راحل نکرد.میخواهم قیمتش نیزمناسب باشد.

bullet پاسخ: دوست عزیز وزن‌های گفته شده شما در چند سؤال پایین تر نیز توسط خانم زلیخا مطرح شده بود. واقعاً برای ما پیشنهاد تشک با این تفاوت وزنی که شما فرمودید مشکل است. فقط می توانیم بگوییم که قطعاً تشک آرام برای وزن 100 کیلو تشک مناسبی نبوده است و اگر بخواهید از همان گروه فنری (که تشک آرام در آن گروه بود) یکی را انتخاب کنید توصیه ما به شما این است که از بین تشک‌های رویا 4، رویا 5 و رویا 6 یکی را انتخاب بفرمایید که باز برای اینکه سفتی تشک را کمتر احساس کنید رویا 4 مناسبتر است. اما باز انتخاب با شماست. فقط مجدداً  توصیه می کنیم که حتماً بعد خرید،  تشک خود را هر از چند گاهی سرو ته و پشت رو نمایید تا فشارهای وارده به سطح تشک به طور یکسان باشد و تفاوت وزن بالای شما و همسرتان یک سمت تشک را دچار افت زودهنگام نکند.

bullet پرسش: سلام برای خرید باکس در بندر انزلی یا رشت شعبه ای دارین؟

bullet پاسخ: عامل فروش شرکت در رشت:
آقای محمدی؛ آدرس: رشت بلوار شهيد انصاري نرسيده به گلباغ نماز پلاك 287 تلفن: 7758510-0131

bullet پرسش: سلام. میخواسم ببینم تشکی هست با ابعاد 200*90*20 که نه خیلی سفت باشه نه خیلی نرم و وزن 64رو ساپوورت کنه. خودم ترجیحم تشک منفصل هست.

bullet پاسخ: دوست عزیز اگر منظور شما از 20 ارتفاع تشک است من شما را ارجاع می دهم به صفحه محصولات در آن بخش ارتفاع هر محصولی نوشته شده است. امکان تولید سفارشی برای ارتفاع وجود ندارد. اگر ملاظه بفرمایید در گروه فنری تشک‌های رویا 7، 8 و 9 دارای این ارتفاع هستند و در گروه اسفنجی تشک رویا 20 حدود همین ارتفاع مورد نظر شما را داراست و همه این تشک‌ها تقریباً در گروه‌های خود نسبت به تشک‌های دیگر گروه نرم‌تر هستند. در گروه فنر منفصل با ارتفاع مورد نظر شما تشکی نداریم. در گروه فنری شاید از بین سه موردی که ارتفاع مورد نظر شما را دارد رویا 7 مناسب‌تر از الباقی باشد. رویا 20 هم تشک اسفنجی است که در گروه تشک های سفت قرار می‌گیرد اما سفتی آن به اندازه دو تشک دیگر این گروه نیست. در نهایت انتخاب با شماست.

bullet نام: سروش
bullet پرسش: نحوه شتشو محافظ تشک را بگویید مثلا اگر با ماشین لباسشویی شسته شود حالت لمینت آن از بین نمیرود ؟از چه نوع شوینده ای وچه دمای آبی استفاده کنیم

bullet پاسخ: برای شستشو با ماشین لطفا ً از دور پایین استفاده شود؛ با آب سرد شستشو شده و از مواد آنزیم‌دار استفاده نشود.

bullet نام: نسیم
bullet پرسش: با سلام شما اگر عامل فروش در شهرستان دزفول دارین ادرسش رو لطفا بگید.

bullet پاسخ: عاملین فروش ما در دزفول آقایان:
صابری؛‌آدرس: دزفول خيابان منتظري بين ابوريحان و 45 متري آتش نشاني؛ تلفن: 2244533-0641
فلاطون؛ آدرس: دزفول خيابان منتظري بين 22 بهمن و ابوريحان مبلمان فلاطون؛ تلفن: 2224420-0641

bullet نام: علي
bullet پرسش: اگر بخواهيم تشك هاي رويا 1 الي رويا 20 رو از نرم ترين تا سفت ترين ليست كنيم اين ليست به چه صورت است؟

bullet پاسخ: این فهرست بندی‌ای که شما خواسته‌اید کمی سخت است. چون تشک ها در سه گروه تولید می شوند و در هرگروه این میزان نرمی و سفتی از لحاظ حسی متفاوت است.
 به طور کلی می‌توان گفت که گروه فنر منفصل تشک‌های نرم، گروه فنری تشک‌های متوسط و گروه اسفنجی تشک‌های سفت را تشکیل می‌دهند. اما باز محصولات در هر گروه متفاوت هستند. در گروه فنر منفصل نرم ترین تشک رویا 1 و سفت‌ترین رویا 2 است و رویا 3 مابین این دو از لحاظ نرمی قرار دارد. در گروه فنری، رویا 4 و 5 تقریباً نزدیک به هم هستند اما رویا 5 کمی سفت‌تر است و البته از رویا 6 به بعد  تا رویا 9به ترتیب تشک‌های نرم‌تر می‌شوند. در گروه اسفنجی سفت‌ترین تشک رویا10 و نرم‌ترین آنها نیز رویا 20 است و رویا مدیکال مابین این دو اما نزدیکتر به تشک رویا 10 است.

bullet نام: رضا
bullet پرسش: سایت رو چرا به روز نمی کنید

bullet پاسخ: اگرمنظورتان ظاهر سایت است که در دست اجرا است. متأسفانه کمی با تأخیر مواجه شده است که بابت آن پوزش می‌خواهیم اما امیدواریم حداکثر تا تیرماه سایت رویا با چهره جدید به روی مشتریان عزیزخود لبخند بزند.

bullet پرسش: لطفا تفاوت تشک های رویا پدیک، اولترا پدیک، مدیکال و فوم را بیان فرمایید.

bullet پاسخ: در حال حاضر اولتراپدیک، رویا پدیک و رویا فوم تولید نمی شود. لذا مقایسه آنها چندان موضوعیت ندارد. تشک‌های رویا مدیکال؛ رویا 10 و رویا 20 در گروه اسفنجی سه تشکی هستند که در زمره تولیدات فعلی رویا قرار دارند که از  بین این سه؛  تشک رویا 10 به دلیل استفاده از اسفنج فشرده شده، تشک بسیار سفتی است. تشک رویا مدیکال هم تشک سفتی است اما میزان آن نسبت به رویا 10 کمتر است. رویا 20 تشک اسفنجی است که در عین سفتی برای وزن‌های بالا مناسب نیست. زیر چگالی اسفنج استفاده شده در این تشک نسبت به دو مورد دیگر کمتر است.

bullet نام:
bullet پرسش: با سلام و خسته نباشید میخواستم تفاوت تشک رویا 7و8 را بدونم

bullet پاسخ: تفاوت این دو تشک در تعداد لایه‌های تشک است که در رویا 7 بیشتر است.

bullet پرسش: چرا تشک شماره 7 در لیست معرفی تشکها نیست من شماره 7 خریدم ایا احتیاج به پشت رو کردن دارد .متشکرم

bullet پاسخ: تشک رویا 7 در فهرست تشک‌های گروه فنری هست. بله برای افزایش طول عمر این تشک نیز بهتر است هر از چندگاهی پشت رو و سرو ته شود.

bullet نام:
bullet پرسش: با سلام میخواستم بدونم تشک آسمان دیگر توسط کارخانه تولید نمی شود؟اگر خیر پس مدلی که با آن تشابه دارد کدام یک از مدلها میباشد؟ممنون

bullet پاسخ: خیر تولید نمی شود. نزیدکترین تشک‌های  حال حاضر  به مدل آسمان قبلی تشک‌های رویا 4 و  رویا 5 است که البته رویا 5 کمی سفت‌تر از رویا 4 می‌باشد و اگر شما حس سفتی تشک آسمان مد نظرتان باشد، می‌توانید رویا 5 را انتخاب کنید.

bullet نام: زلیخا
bullet پرسش: سلام.من راهنمای منرم ی خواستم شوهرم 100کیلو هست ومن 60 کیلو تشکی می خوام که راحت باشه و انقد سفت نباشه و انقد هم نرم نباشه که توش فرو بریم لطفا راهنماییم کنید.لطفا زودتر جواب بدید.نمایندگی آمل کجاست؟

bullet پاسخ: دوست عزیز واقعیت این است که با تفاوت وزنی که شما از خود و همسر خود فرموید پیشنهاد تشک برای ما مشکل است. درمورد بخش دوم صحبت شما که تشکی دوست دارید که نه چندان سفت باشد نه چندان نرم شاید از بین تشک‌های خود بتوانیم رویا 5 را به شما معرفی کنیم اما باز ممکن است احساس شما و همسرتان از این تشک متفاوت باشد. لذا توصیه ما به شما این است که با مراجعه به فروشگاه عامل ما در شهر خود تشک های مختلف را امتحان نموده و چند دقیقه روی آن دراز بکشید و بعد دست به انتخاب بزنید.
عاملین فروش ما در آمل آقایان:
آوری؛ آدرس: آمل خيابان امام رضا جنب تالار ميلاد فروشگاه جهيزيه عروس؛ تلفن: 3234920-0121
سعیدی؛ آدرس: آمل خيابان نور جنب ايستگاه چمستان مبلمان خانگي برادران سعيدي؛ تلفن: 2279933-0121
هاشمیان؛ آدرس: آمل خيابان امام خميني(هراز) نبش آفتاب 23 پلاك 99 فروشگاه جهيزيه عروس؛ تلفن: 2224848-0121

bullet نام: علوی
bullet پرسش: در مورد رویا 3 توضیح بدیدنسبت به روی1 و2 چه مزیتی دارد ونمایندگی ارومیه را معرفی کنید

bullet پاسخ: هر سه از گروه فنر منفصل هستند. مقایسه مزیتی در مورد این سه تشک تقریبا غیرممکن است. هر سه تشک در جای خود از بهترین‌ها هستند و تنها با تغییراتی که در ساختمان آنها وجود دارد از هم تفکیک می‌شوند. به عنوان مثال رویا 1 متشکل از یک تشک رویا 3 به اضافه یک رویه مموری فوم است و به همین خاطر تشک بسیار نرمی است. تشک رویا 2 به دلیل اینکه کلیه لایه‌های تشک در یک طرف  اسکلت تشک چیدمان می‌شوند هم تشک یکطرفه است و هم به دلیل فاصله بیشترسطح تشک از اسکلت فنر منفصل آن، نسبت به دو تشک دیگر این گروه سفت‌‌تر است. تشک رویا 3 هم ما بین این دو تشک قرار دارد.  
عاملین فروش ما در ارومیه آقایان:
ارومیه پاک؛ آدرس اروميه خيابان اميني روبروي اداره قند و شكر فروشگاه سهيل؛ تلفن: 2224423-0441
توتونچی؛ آدرس: اروميه خيابان مدني 2 روبروي بنياد 15 خرداد پلاك 259؛ تلفن: 2245354-0441

bullet نام: رحمان چکاو
bullet پرسش: با سلا م :خسته نباشید من یک تشک مدل آسمان خریداری کردهام فاکتور خرید آن گم شده است واین تشک دچار مشکل شده است که در صورتی که این تشک گارانتی داردلطفا مرا راهنمائی کنید

bullet پاسخ: دوست عزیز متأسفانه در صورتیکه فاکتور خرید نداشته باشید امکان ارائه خدمات برای شما وجود ندارد. دلیل آن هم این است که مبنای زمان تضمین کیفیت تاریخ خرید شما است. این تشک از تاریخ خرید 4 سال تضمین کیفیت داشته است. هم اکنون قریب به دوسال هست که اساساً تولید نمی شود. بنابراین اگر عمر تشک شما بیش از 4 سال باشد که مشمول خدمات پس از فروش نیست و اگر کمتر از 4 سال باشد مبنای تشکیل پرونده تاریخ خرید شماست که در فاکتور شما بایستی قید شده باشد.

bullet پرسش: با سلام عاملین فروش در ورامین یا شهرری می خواستم ؟ با تشکر

bullet پاسخ: در شهر ری و ورامین عامل فروش مستقیم نداریم.

bullet پرسش: با سلا،میخواستم بدونم در شهر ساری نمایندگی دارید؟

bullet پاسخ: عامل فروش شرکت در ساری:
آقای محمدزاده؛ آدرس: ساري بلوار مازندراني جنب نان فانتزي تندير؛ تلفن: 2266410-0151

bullet نام: نازنین
bullet پرسش: سلام نمایندگی شما در نیشابور کجاست؟ممنون

bullet پاسخ: عامل فروش ما در نیشابور:
 آقای احمدی؛ آدرس: نيشابور ابتداي خيابان دارايي ساختمان پرديس فروشگاه رويا؛ تلفن:3339976- 0551

bullet نام: جامع
bullet پرسش: سلام من 3 سال پیش تشک سوپر آرام سایز 200*120 رو خریدم و از کیفیتش خیلی راضی ام ، الان می خوام همین تشک رو تو سایز 200*180 بخرم که متاسفانه گفتن دیگه موجود نیست لطفا بفرمائید با اون کیفیت کدوم مدل تون رو پیشنهاد میدین و قیمتش چیه؟

bullet پاسخ: تشک رویا 7 نزدیکترین تشک به تشک قبلی شماست اما پیشنهاد می‌کنم چون در ابعاد 180*200 می‌خواهید خرید بفرمایید که قطعاً‌ برای تخت دونفره هست بد نیست اگر بین تشک رویا 5 و رویا 6 و رویا 7 دست به انتخاب بزنید. می‌توانید با مراجعه به یکی از فروشگاه‌های ما در سطح شهر هرسه تشک را امتحان کرده و بعد دست به انتخاب بزنید.

bullet نام: محمد شفيعي
bullet پرسش: سلام نام جديد سوپر اسمان چيست؟

bullet پاسخ: سوپر آسمان با نام جدید تولید نمی شود. نزدیکترین محصول به این تشک در حال حاضر تشک رویا 3 است البته با کیفیت به مراتب بهتر.

bullet نام: علي
bullet پرسش: لطفا ادرس نمايندگي در شهر ساري را اعلام فرماييد.

bullet پاسخ: عامل فروش ما در ساری:
آقای محمدزاده به آدرس: ساري بلوار مازندراني جنب نان فانتزي تندير و تلفن: 2266410-0151

bullet نام:
bullet پرسش: با سلام بنده دیسک کمر دارم و کمرم درد میکنه کدام مدل تشک رویا برام مناسبه؟

bullet پاسخ: لطفاً‌با پزشک خود مشورت کنید اگر تشک سفت را توصیه کرد از گروه اسفنجی ما می توانید یکی را انتخاب بفرمایید اگر تشک نرم توصیه شد که از گروه فنر منفصل می توانید یکی را انتخاب کنید و چنانچه مشکلی از بابت نرمی و سفتی نداشتید می‌توانید از گروه فنری تشک بین تشک‌های رویا 4،‌5 و 6 یکی را انتخاب بفرمایید که در بین این سه، رویا 5 از همه سفت‌تر است.

bullet نام: مجتبی
bullet پرسش: باسلام ..تشک الترا پدیک کد چند هست

bullet پاسخ: این تشک درحال حاضر تولید نمی شود. تشک رویا 10 در تولیدات حال حاضر ما نزدیکترین تشک به اولتراپدیک است

bullet نام: محمدی
bullet پرسش: چرا نمایندگیها به هر کسی که تشک را روی تعداد بخواهند تا چند% تخفیف قائل می شوند ولی هیچ تخفیفی برای یوزر قائل نمی دهند؟

bullet پاسخ: پاسخ سؤال در پرسش خود شما نهفته است. " تعداد " ..  قطعاً قبول می فرمایید که فروش تعدادی هر محصولی در هرجایی مشمول گروه عمده فروشی میشود که می تواند شامل تخفیفات ویژه قرار گیرد.
 

bullet نام:
bullet پرسش: سلام خسته نباشیدمن ازنمایندگی اصفهانتون میخوام خریدکنم تخت بچم نوزادنوجوانه میخوام یک تشک خوب بخرم که هم برای نوزادی وهم نوجوانیش خوب باشه.لطفأراهنماییم کنین باقیمتش

bullet پاسخ: لطفاً ابعاد تخت نوجوان کودک خود را اندازه کنید اگر سایز استاندارد 90*200 دارد که شما می‌توانید از گروه‌های مختلف تشک مورد نظر خود را انتخاب بفرمایید اما اگر سایز تخت نوجوان شما 80*180 است که باز شرکت یک تشک نوجوان با این ابعاد به صورت استاندارد تولید می‌کند و اگر ابعاد دیگری است که شما می‌توانید از گروه فنری یکی را انتخاب کرده و در ابعاد مورد نظر خود سفارش دهید. شایان ذکر است برای گروه نوجوان مدل تشک رویا 7 آمار بالایی را در فروش داراست. اما در نهایت انتخاب با شماست. 

bullet نام: محمدی
bullet پرسش: چرا قیمت تمام نمایندگی های شما ثابت و بدون تخفیف است ولی در غیر از نمایندگیها می توان در یک تشک 400 هزار تومنی 50 هزار تومن ارزان تر خرید کرد؟

bullet پاسخ: دوست عزیز بارها به این پرسش پاسخ‌داده‌‌ایم و همانطور که پیش‌تر هم گفته شد، قیمت‌های تشک های رویا قیمت‌های مصوب سازمان تعزیرات بود و با نظارت مستقیم آنها تعیین و به همه عاملین فروش ابلاغ می‌گردد. قطعاً در فروش‌های عمده درصدی برای سود عامل فروش درنظر گرفته شده است که آن عامل محترم مممکن است بنا به شرایطی که دارد نسبت به نرخ اعلام شده پایین‌تر هم بفروشد. برخی از این شرایط خاص می‌تواند مشکلات مالی عامل فروش در یک مقطع زمانی،‌ تغییر شغل و یا فروش تشک به عنوان کالای جانبی محصول اصلی‌اش باشد که یا از سود خود کسر می‌کند یا حتی مجبور است به قیمت خرید محصول خود را بفروشد. یا در مورد دوستانی که این تشک را به عنوان محصول جانبی عرضه می‌کنند نیز ممکن است آنقدر سود کافی و وافی را در فروش محصول اصلی خود از شما گرفته باشند که  بتوانند  یک تشک را با قیمت خرید یا حتی به صورت هدیه به شما بدهند. بنابراین عاملین فروش محصولات ما در تعیین سیاست‌های فروش خود مختارند، ‌اما نکته این است که حق ندارند از قیمت‌ها مصوب گرانتر بفروشند.

bullet پرسش: سلام - لطفا به من نمایندگی توی مهرشهر معرفی کنید ' هزینه حمل به ما که در مهرشهر هستیم قدر ه?

bullet پاسخ: ما در مهرشهر کرج عامل فروش مستقیم نداریم. شما می‌توانید با فروشگاه زنجیره‌ای رویا در کرج که اطلاعات آن در صفحه فروشگاه‌ها همین سایت هست، ارتباط گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

bullet نام: مینا
bullet پرسش: با سلام وخسته نباشید ، مشخصات و توضیحات کامل تشک کار شده در تشک مبل یک نفره جدید رو لطفا برام تشریح بفرمائید .بنده صرفا جهت تختخواب قصد استفاده از آن را دارم آیا شما پیشنهاد میکنید ؟متشکرم

bullet پاسخ: همانگونه که از نام این محصول مشخص است این تشک مبل است یعنی امکان تبدیل شدن به تشک را دارد اما تخت خواب نخواهد بود یعنی همانطور که در تصاویر مندرج در سایت مشاهده می کنید در زمان بازکردن، مبل به صورت تشک روی زمین قرار گرفته و شما می‌توانید روی آن بیارامید. نوع این تشک نیز اسفنجی است.

bullet نام: سهند
bullet پرسش: تشک سوبر اسایش جزو تشک های رویاست لطفا تشریح کنید

bullet پاسخ: سوپر آسایش در زمره تشک‌های فنر منفصل ما قرار داشت که البته درحال حاضر تولید نمی شود. جایگزین این تشک در تولیدات حال حاضر با کیفیت بهتر، تشک رویا 1 است.

bullet نام: غلام نژاد
bullet پرسش: با سلام آیا میشود تشک طبی فنری را که طول آن2 متر می باشد به علت کمبود فضا بهاندازه 15 الی 20 سانت کوتاه کرد؟

bullet پاسخ: شما نفرمودید که منظور شما از تشک فنری طبی کدام نوع تشک ماست. اما فقط می توانم در پاسخ شما بگویم که تنها گروه فنری ما هستند که امکان تولید بر اساس سفارش مشتری وجود دارد. البته با درصدی افزایش قیمت که این درصد در صورت تغییر طول تشک بیشتر خواهد بود. اما در سایر گروه‌ها (اسفنجی و فنر منفصل) امکان تولید ابعاد غیر استاندارد وجود ندارد.

bullet نام: شادی
bullet پرسش: با سلام و خسته نباشید.من یه تشک 2نفره میخواستم که حتما فنر پاکتی منفصل باشه در عین حال نه ترم باشه ن سفت.و طبی هم باشه.لطف کنید راهنمایی بفرمایید.با تشکر

bullet پاسخ: دوست عزیز ماهیت تشک‌های فنر منفصل اساساً نرم بودن آنها است. تعریف طبی بودن هم باز در فرهنگ‌های مختلف متفاوت است.در کشور ما تشک سفت را طبی می‌دانند در کشوری دیگری تشک نرم را طبی می‌دانند. بنابراین اگر منظور شما از تشک طبی تشک سفت است که اساساً گروه فنر منفصل برای شما مناسب نیست اما در بین تشک های گروه فنر منفصل رویا تشک رویا 2 سفت‌تر از رویا 1 و رویا 3 است به این دلیل که کلیه‌ لایه‌های مختلف این تشک در یک طرف و روی اسکلت چیدمان شده است به همین خاطر حس سفت‌تری را دارد و از این رو این تشک تنها تشک یکطرف رویا نیز می‌باشد.. به هرحال انتخاب نهایی با شماست اما همانطور که من بارها توصیه کرده‌ام از شما نیز خواهش می‌کنم قبل خرید به یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای ما در سطح شهر مراجعه کرده و تشک‌ها را از نزدیک ملاحظه، با چند دقیقه دراز کشیدن روی آنها، امتحان و در نهایت دست به انتخاب بزنید.

bullet نام: رحمتی
bullet پرسش: سلام لطفاً نمایندگی یزد خود را معرفی کنید

bullet پاسخ: عاملین فروش ما در یزد عبارتند از:
آقای مرشد- آدرس: يزد خيابان آيت ا... كاشاني روبروي بيمارستان بهمن جنب مخابرات روح پرور تلفن: 6246400-0351
آقای باشی- آدرس: يزد خيابان سلمان فارسي جنب بيمارستان گودرز فروشگاه باشي و تلفن: 6261278- 0351
آقای ابراهیمی- آدرس: يزد بلوار شهيد صدوقي نبش كوچه خرمشاد پلاك 781 فروشگاه ابراهيمي و تلفن: 7250036-0351

bullet نام:
bullet پرسش: سلام برای تایید اصالت تشک چه اقدامی باید صورت بگیرد؟بارکد هم اسکن شده اما مچ نمی باشد

bullet پاسخ: بارکد را چه کسی اسکن کرده و با چه چیزی مچ نیست؟!!!  تشک‌های رویا دارای چند ویژگی مخصوص به خود می‌باشند.
 
  1. تشک دارای یک لیبل دوخته شده به یکی از دیواره‌های تشک است که روی آن مدل تشک به همراه سال تضمین‌ کیفیت و یک تیک رنگی نگاشته شده است.
  2. روی این لیبل در یک قسمت بارکد تشک چسبانده شده است که اطلاعات مختلف مرتبط با تولید تشک روی آن درج گردیده‌است.
  3. یک کارت تضمین کیفیت درون بسته‌بندی تشک قرار دارد که روی آن مدل و تاریخ تضمین کیفیت همه تشک‌های رویا به همراه یکسری اطلاعات جهت آگاهی مشتری درج گردیده است.
  4. و البته شما باید در زمان خرید حتماً از فروشنده فاکتور خرید خود را دریافت نمایید که درآن نام کالا، ‌مدل و سایز، تاریخ خرید و مبلغ آن درج شده باشد.

و البته بهترین راه برای اینکه شما از خرید خود مطمئن باشید، مراجعه به یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای رویا در سطح شهر است. اگر در شهر شما فروشگاه زنجیره‌ای رویا وجود ندارد می‌توانید از طریق همین صفحه آدرس نزدیک ترین عامل فروش شرکت را به خود پرسش نمایید تا نگرانی از بابت اصالت تشک نداشته باشید.
دقت فرمایید برای دریافت هرگونه خدمات پس از فروش لازم است شما کارت تضمین کیفیت و فاکتور خرید را نزد خود نگاه‌ دارید.


bullet نام: ز - طوسی
bullet پرسش: با سلام . تشکی با ابعاد 120 در 210 میخواهم . تشکی که در حال حاضر استفاده میکنم مدل آسایش است . با این میزان سفتی چه مدلی باید سفارش بدهم . ممنون

bullet پاسخ: دوست عزیز تشک آسایش در گروه فنر منفصل ما قرار دارد که در حال حاضر در این گروه ما سه تشک رویا 1، رویا 2 و رویا 3 را داریم و متأسفانه امکان سفارش ابعاد مورد نظر شما در این گروه وجود ندارد. فقط امکان سفارش در ابعاد غیراستاندارد برای تشک‌های گروه فنری وجود دارد.
از طرفی معادل سازی تشک آسایش با یکی از تشک‌های گروه فنری کار دشواری است. لذا توصیه ما به شما این است که یا برای 10 سانت پایین یا بالای تشک خود فکری کرده و نزدیکترین مدل به آسایش یعنی رویا 3 را خریداری نمایید. یا اینکه به یکی از فروشگاه‌های ما در سطح شهرمراجعه  و تشک‌های گروه فنری را از نزدیک مشاهده و امتحان نمایید و بعد از انتخاب،‌ آن تشک را در ابعاد مورد نظر خود سفارش دهید. البته توجه داشته باشید که بهای تشک‌های غیراستاندارد بین 20 تا 50 درصد بیشتر از بهای همان تشک در ابعاد استاندارد خواهد بود.

bullet نام: شادی
bullet پرسش: عاملین فروش در تبریز رو میخواستم بدونم که تشک اصل دارند.

bullet پاسخ: شما می‌توانید به فروشگاه زنجیره‌ای ما در شهر تبریز مراجعه فرمایید. آدرس و کروکی آن روی صفحه فروشگاه‌های شهرستان در همین سایت قابل مشاهده است.

bullet نام: صبائی
bullet پرسش: سلام. عامل فروش در اذربایجانشرقی بناب می خواستم.....

bullet پاسخ: ما عامل فروش مستقیم در بناب نداریم. شما می‌توانید با  تلفن‌ فروشگاه زنجیره‌ای ما در تبریز که در صفحه فروشگاه‌های ما در همین سایت است، تماس گرفته و ازمدیر فروشگاه در این مورد سؤال بفرمایید.

bullet نام: باقري
bullet پرسش: با سلام و عرض خسته نباشيد. مرحمت ميفرماييد تفاوت رويا ١ ، ٢ را بفرماييد؟

bullet پاسخ: هردو تشک در گروه فنر منفصل قرار دارند و ماهیت اصلی آنها نرم بودن آنهاست. رویا 1 دارای یک لایه مموری فوم است از این رو تشک بسیار نرمی است. تشک دوطرفه است. یعنی شما می‌توانید رویه مموری فوم را جدا کرده تشک اول را پشت رو کنید و دوباره مموری فوم را روی آن قرار دهید. در واقع تشک رویا 1 از مجموع تشک رویا 3 به اضافه یک لایه مموری فوم تشکیل شده است و این امکان را هم دارید که از تشک زیر به تنهایی استفاده نمایید.
 تشک رویا 2 دارای یک  لایه رویه پد است. این تشک یکطرفه است یعنی امکان پشت و رو کردن آن در زمان‌های متناوب وجود ندارد. البته این به عنوان ضعف تشک نیست، اشتباه نکنید. دلیل یکطرفه بودن تشک این است که کلیه چیدمان طبقات لایه‌های مختلف تشک در این مدل در یک طرف اسکلت فنری آن قرار گرفته است در حالیکه در تشک رویا 1 این لایه‌های نیم شده و در دوطرف اسکلت فنری قرار گرفته اند. از این رو در بین تشک‌های فنر منفصل، تشک رویا 2 نسبت به رویا 1 و رویا 3 سفت‌تر است. و چنانچه مایل باشید از تشک فنر منفصل استفاده کنید در عین حال میزان سفتی مناسبی هم داشته باشد، این تشک می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

bullet نام: مهدی از بیرجند
bullet پرسش: باسلام من ساکن بیرجند استان خراسان جنوبی هستن میخوام تشک رویا 7 به ابعاد200×90را بخرم ولی نمایندگی شما در بیرجند نداره و نمایندگی اعلام میکنه معلوم نیست کی بیارم . خواهشند راهنمایی کنید چطور میتونم تهیه کنم باتشکر mehdi850561@gmail.com

bullet پاسخ: عامل فروش ما در بیرجند آقای بهدانی هستند به نشانی: بيرجند خيابان طالقاني نبش طالقاني 6 فروشگاه گلبافت و تلفن: 2434254-0561
چنانچه ایشان این تشک را نداشته باشند تنها توصیه ما به شما می‌تواند مراجعه به عامل فرو ش ما در یکی از شهرهای نزدیکتان باشد.

bullet نام: ستاره
bullet پرسش: باسلام. آیا تشک های مدل پدیک برای نوجوانان مناسب است؟ با تشکر.

bullet پاسخ: در حال حاضر تشک مدل پدیک تولید نمی‌شود. نزدیکترین تشک به این مدل، تشک رویا 20 است. این تشک از گروه تشک‌های اسفنجی ما با تضمین کیفیت یکسال است.  انتخاب با شماست. تنها می‌توانیم بگوییم که در بین مشتریان ما استقبال از تشک‌های رویا 6، 7 و 8 از گروه تشک‌های فنری برای گروه نوجوانان بیشتر است. و البته ما تشک خاص گروه نوجوان با ابعاد 80*180 نیز داریم که با نام تشک نوجوان رویا 8 تولید و عرضه می‌شود.

bullet نام:
bullet پرسش: با سلام وخسته نباشید.وزن من 48 کیلو وهمسرم 95 کیلو.تشک رویا 5 شما را خریداری کردیم.به خاطر تفاوت وزن زیاد اذیت شدم.از شما خواهش میکنم تشک دیگری را به من معرفی کنید.

bullet پاسخ: شما نفرمودید که این اذیت شدن شما بابت چیست. اگر منظور شما این است که در زمان غلت زدن  ارتعاش تشک،  شما را اذیت می‌کند چون تشک رویا 5 از نوع فنر متصل است، می‌توانیم به شما پیشنهاد کنیم که از بین تشک‌های فنر منفصل ما یکی را انتخاب بفرمایید. که به دلیل استفاده از فنرهای جدا ازهم در موارد غلت زدن چون فنرها در محل فشار بدن حرکت می‌کنند، هیچ ارتعاشی به سطح تشک منتقل نمی شود و شما متوجه حرکت نخواهید شد. اما از طرفی هم باید توجه داشته باشید که گروه فنر منفصل در زمره تشک‌های نرم هستند که باید نوع نرمی تشک نیز از نظر شما مورد نداشته باشد. البته در گروه اسفنجی (تشک رویا 10 و رویا مدیکال) نیز این ارتعاش نسبت به گروه فنری کمتر است اما این گروه نیز نسبت به رویا 5 بسیار سفت‌تر است. در نهایت شما باید انتخاب بفرمایید.پرسشگر:
پرسش:*
کد امنیتی:*